Boy Uzatan Gizli Topuklu Ayakkabı

Boy Uzatan Ayakkabı

Boyunuzdan şikayet mi ediyorsunuz?

Boyunuzun kısa olması moralinizi mi bozuyor ?

Artık doğal yollarla, tahmin ettiğinizden daha hızlı bir süre de daha uzun görünebiliyorsunuz. Hemen bir boy uzatıcı ayakkabı alın giymeye başladığınız andan itibaren boyunuzda 5 , 7 ve 9 cm arasında bir uzama meydana gelecektir. El yapımı %100 yerli üretim, alt tabanı termo taban ve neolit taban ( kaymaz,sıcak-soğuk geçirmez,yaz-kış giyilebilir ) İç taban ( gizli topuk ) poliüretan malzemeden üretilmiştir. Rahat, hafif, dayanıklı termo tabanlı boy uzatan bu ayakkabıları yıllarca giyebilirsiniz.

Hakiki deriden yapılan el yapımı bu ayakkabılar aynı ölçüde kalabilen sağlıklı hammaddelerden yapılmıştır. Ayakkabılarımızın boy uzatan ayakkabı olduğu, sizden başka kimse tarafından farkedilemez (normal bir ayakkabı görünümündedir).

2 veya 3 günlük alışma süresinden sonra asla vazgeçemeyeceksiniz. Bu ayakkabıların en güzel ve tercih edilebilir yanı ise dışarıdan herhangi bir şekilde gözükmüyor oluşudur.. Aynı zamanda son derece kullanımı rahat ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Tüm boy uzatan bay ve bayan ayakkabıları ayak ile uyumluluk gösterir bu boy uzatıcı ayakkabıların kullanımı da oldukça rahat ve basittir.

Ayaklarınız bu ayakkabıya çok kısa bir süre içerisinde alışacak ve asla birdaha vazgeçemeyeceksiniz. Özellikle boyundan rahatsız olduğu için, düğün arifesinde kara kara düşünen gelin ve damat adayları için oldukça ideal bir seçenektir. El yapımı bu kunduranın özel tasarımlı neolit tabanlı boy uzatan gizli topuklu bu sistem, son zamanlarda çoğu kısa boylu insanlar tarafından tercih ediliyor.

5 cm, 7 cm ve 9 cm arasında değişen bu ayakkabıları kendi boyunuza göre alıp giyerek boyunuzu doğal olarak anında uzatmış olacaksınız. Her kısa boylu olan bay ve bayanlar bu ayakkabıları kullanabilir termo tabanlı gizli topuklu boy uzatan ayakkabıların klasik, damatlık, spor ve bot modellerini severek rahatlıkla huzur içerisinde uzun boylu insanların yanında asla komplekse girmeden kullanabilirsiniz.

Boy uzatan ayakkabılarla artık boy sorunu ile ilgili tüm sıkıntılardan kurtulabileceksiniz. Birbirinden özel ve şık boy uzatan ayakkabılara www.deriayakkabilar.com adresinden ulaşabilir ve anında online sipariş verebilirsiniz.

10 10 195