Gizli Topuklu Ayakkabıyla Kısa Boylu Erkek Kalmasın!

EL YAPIMI HAKİKİ DERİ GİZLİ TOPUKLU BOY UZATAN AYAKKABI
 
Kısa boylu erkek kalmayacak. Boyunuzdan şikâyetçiyseniz, kendinizi iyi hissetmiyorsanız, partnerinizle uyum sorunu yaşıyorsanız boy uzatan ayakkabı tam da size göre! Kadınlar boy konusunda erkeklerden daha avantajlıdırlar. Kısa olsalar da birbirinden şık topuklu ayakkabılarla uzun boylu gözükebilirler. Ama erkekler için de boy kısalığını takıntı haline getirmenin önlemi alındı. Kadınlar gibi topuklu ayakkabı tercih etmeyen kısa boylu erkekleri de düşündük. Kısa boylu olmanın onların elinde olmadığı ve bunun rencide edilecek bir durum olmadığını düşünerek firmamız tarafından gizli topuklu ayakkabılar üretmeye başladık.
 
www.deriayakkabilar.com da sizleri olduğunuzdan +5  + 6  +7  +8 ve +9 cm daha uzun gösterebilecek bir gizli topuk bulunmaktadır. Bu gizli topuk ayakkabının içinde gizlidir. Dışarıdan fark edilmesi imkânsız olan gizli topuklu ayakkabı sizler için çok ideal. İçine topuk gizlenirken konforundan ödün vermeyen bu ayakkabıları spor, klasik ve damatlık modeller olarak ürettik, kullanım ihtiyacınıza göre değişik modellerde en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Artık partnerinizin giyeceği topuklu ayakkabıları kendinize sıkıntı etmeyeceksiniz. Çünkü www.deriayakkabilar.com da uzun görünüm sağlayan gizli topuklu boy uzatan ayakkabı ile düzenlenen özel ortopedik tabanla, sizin bu sırrınızı kimsenin öğrenmeyeceği şekilde firmamız tarafından tasarlanmıştır. İçerisine yerleştirilen gizli topukla bu ayakkabıların dış topuğu da seçilen modele göre 3 cm kadar ayarlanmıştır. Bu nedenle göze batan bir görüntü ortaya koymaz, ayakkabınız veya bacaklarınız dikkat çekmez.
 
www.deriayakkabilar.com da gizli topuklu ayakkabılarda iç ve dış tamamen hakiki deridir. Ayrıca ayakkabı tabanının ortopedik olması da sizler için ayakkabıyı son derece rahat hale getiriyor. Sizler de ayakkabınızın konforundan vazgeçmeyerek uzun boylu bir erkeğe dönüşmek istemez misiniz? Kısa boylu olmak kesinlikle utanç verici bir etken değildir. Yalnız bu insanlar için büyük bir sorunmuş gibi algılanabiliyor. Partner seçme konusunda sıkıntı yaşayabiliyorsunuz. Tüm bu sorunlarınızın önüne geçmek için üretilen www.deriayakkabilar.com da gizli topuk ayakkabıyı denemelisiniz. Memnun kalacak, kendinizi daha çok seveceksiniz! 

Ayakkabılarımız hakiki deriortopedik iç tabanı ile ayak parmakları kısmının esnek olacağı şekilde imal edilmiştir. Ayak tabanınızda ağrı varsa, boy uzatan ayakkabılarımızın içinde ortopedik tabanlık vardır. El yapımı gizli topuklu ayakkabılarımızla uzun süre ayakta durabilirsiniz.

 

10 10 241