Kargo ve Teslimat

Kargo Ücreti Ne Kadar ?
deriayakkabilar.com ' da kapıda ödeme hariç tüm şehirlere ücretsizdir. (Değişim için gönderilen kargoların ücretleri müşteriye aittir.)
 
 
Siparişim Ne Şekilde Teslim Edilecek?
Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size ve deriayakkabilar.com' dan bir e-posta gönderilir. Sevkiyat Yetkilileri siparişinizi gördükten sonra taahhüt ettikleri süre içerisinde ürünleri hazırlar ve kargoya ürünleri teslim ederler. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir.
deriayakkabilar.com' da siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo firmalarımız tarafından yapılmaktadır.
 
 
Siparişim Ne Zaman Adresime Teslim Edilecek?
deriayakkabilar.com olarak amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içersinde saat 14:00"a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Size teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu "Siparişlerim" menüsünden takip edebilirsiniz.
 
 
Teslimat Adresinde Bulunamazsam Ne Olacak?
Kargo teslimatı sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir "Ziyaret Notu" bırakılır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içersinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.
 
 
Ürünü Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.
  
Ürün Kargodan Eksik Çıkarsa Ne Yapmalıyım?
Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa info@deriayakkabilar.com adresine sipariş numaranızı da belirterek durumu anlatan bir e-posta atabilirsiniz. Size en kısa sürede cevap verilecektir.
 
10 10 215