Uzun boylu insanlar daha başarılı

Boyunuzu uzatmak istiyor musunuz?

Uzun boylu görünen insanlar daha özgüvenli ve bu sebeple daha başarılıdırlar ve daha çekici görünürler yani uzun boylu olmak aynı zamanda kariyer başarısını da belirler.

500 firma üzerinde yapılan araştırmada çoğunun CEO’larının uzun boylu adamlar olduğu görülmüştür. Yine 20-50 yaş arası 3200 erkek üzerinde yapılan araştırmada, uzun boylu erkeklerin evlenmek ve çocuk sahibi olmak için daha çok istendiği ortaya çıkmıştır. Uzun boylu insanlar hayata daha çok katılırlar ve genelde daha başarılıdırlar.

Siz boyunuzun artık uzamayacağını, ve bu konuda elinizden bir şey gelmeyeceğini düşünüyor olabilirsiniz. Oysa ki yapabileceğiniz bir şey var! Hakiki deriden yapılan el yapımı ayakkabılarımızla boyunuzu 6,7,8 ve 9 cm’e kadar uzatabilirsiniz! Kısa boylu olmak kesinlikle utanç verici bir etken değildir. Yalnız bu insanlar için büyük bir sorunmuş gibi algılanabiliyor. Partner seçme konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Tüm bu sorunlarınızın önüne geçmek için üretilen gizli topuk ayakkabıyı denemelisiniz. Bu ayakkabıların en güzel ve tercih edilebilir yanı ise dışarıdan herhangi bir şekilde gözükmüyor oluşudur.. Aynı zamanda son derece kullanımı rahat ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Ve uzun zaman sonra bu ayakkabılarımızı giyerek bir boy kısalığı kabusundan kurtulmuş olacaksınız. Bununla birlikte özgüvenle duruşunuza dikkat etmeye başladığınızda, düz bir sırtla, omuzlar geride yürüdüğünüzde, sadece kendinizi daha iyi hissetmez, aynı zamanda boy’da kazanırsınız! Duruşunuzun farkına varmanız için bilinçaltı zihninizi hedefler, ve size boyunuzun uzaması için doğal olarak doğru ve dik durmayı öğretir.

Tüm kısa boylu olan erkekler bu ayakkabıları kullanabilir gizli topuklu boy uzatan ayakkabıların klasik, damatlık, spor ve bot modellerini severek rahatlıkla huzur içerisinde uzun boylu insanların yanında asla komplekse girmeden kullanabilirsiniz. Düğünlerde davetlerde ve kalabalık ortamlarda gizli topuklu boy uzatan ayakkabılarımızla boyunuzu uzatın ve kendinize olan özgüven ve inancınızı geliştirerek her ortamda kendinizi rahat hissettirin! Daha baskın, Daha güvenli, Daha başarılı ve çekici bir erkek olun. www.deriayakkabilar.com sitemizden şimdi gizli topuklu boy uzatan ayakkabı alın ve tüm potansiyelinizi gösterin!

10 10 239